Inspiratsiooniseminar Rakveres

Inspiratsiooniseminar Rakveres2018-08-25T10:56:43+03:00

Eneseturundus, kui Sinu edu tööriist!

Oled oodatud Rakvere Ametikooli inspiratsiooniseminarile, kus räägime enesturunduse vajalikkusest ja jagame praktilisi nippe, kuidas teadlikult tegutsemine tulemusteni viib! 

Usun, et teema aktuaalsuses ja vajalikkuses pole vaja kahelda.

Kas Sa oled mõelnud, miks osad inimesed jäävad oma oskusetega silma, kuid osad mitte? Osad inimesed on tuntud, osad vähem tuntud.

Tegelikult tegeleb iga inimene ise iseenda turundamisega, kas teadlikult või vähem teadlikult. Me iga päev teeme midagi, et kujundada seda mainet, mis meist tekkib. Persoonibrändiga tegelemise eesmärk on, et on selge seos tegevusvaldkonna ja Sinu vahel. Lihtsalt öeldes on persoonibränd enda potensiaali avastamine, analüüsimine ja seeläbi enda turundamine – läbi kire ja pideva enesearengu. 

Küsimused Sulle:

 • Kuidas Sa soovid silma paista? Kas Sa soovid olla veel nähtavam kindlas valdkonnas?
 • Kuidas eritstuda samas valdkonnas inimestega?
 • Miliste sõnadega Sind kirjeldatakse, kui Sa ruumist lahkud?
 • Kuidas eristuda väikeettevõtjana, et jõuda oma soovitud klientideni?
 • Kuidas eristuda, et potensiaalsele tööandjale silma jääda? Kuidas leida konkreetsed detailid, millega eristuda?

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, kuidas persoonibrändiga teadlik tegelemine aitab inimestel oma eesmärke ja tulemusi saavutada – kas nendeks on siis uue töö hankimine, iseenda maine parem kujundamine või teenuste/toodete müümine. Lisaks jagada teadmisi ja oskusi, kuidas praktiliste tegevustega persoonibrändi tugevdamisega edasi liikuda.

Koolituse teemad:

  1. Milleks ja kellele peroonibränd? Persoonibrändi olemusest, miks on vaja persoonibrändiga tegeleda?
  2. Kuidas luua ja tugevdada persoonibrändi? Persoonibränd loomise etapid ehk roadmap, sihtgruppi määramine ja kujundamine.
  3. Persoonibrändi eneseturunduse võimalused ja tööriistad. 
  4. Kokkuvõte, praktilised harjutused ja arutelu.

Kellele on koolitus mõeldud? Inimesed, kes soovivad oma elus eesmärke saavutada, väikeettevõtjad, tööotsijad, eriline vajadus persoonibrändiga tegeleda on inimestel, kes tegelevad teenuste müügiga – nõustajad, konsultandid, kunstnikud, fotograafid, turunduse- ja müügivaldkonna inimesed.

Koolituse läbimise tulemusel on  Sul tekkinud arusaam ja ülevaade persoonibrändist, millist elementidest kujuneb persoonibränd ja Sul on ülevaade erinevatest eneseturundusvahenditest. Mõistad persoonibrändi kujundamise vajalikkust, tegeled sellega teadlikumalt ja sihipäraselt ehk olla väljapaistvam isik ning julgust eristumiseks.

Koolitaja kohta tutvustuse leiab siit-  Signe Ventsel 

Kui Sa soovid olla edukas, siis tuleb panna oma oskused ja teadmised märkama.  Tõeliselt tugev persoonibränd müüb oma nime – konkurentsis jääb silma see, kes eristub! See ongi põhjus, miks võiks olla Sinu persoonibränd teadlikult juhitud ja eesmärgipärane tegevus. Kas Sa tead, mis sind teistest eristab ja teeb unikaalsemaks?

Tule koolitusele ja Sa saad uut infot!

Inspiratsiooniseminari maksumus on 30 eurot. Maksta saab kohapeal sularahas või eelnevalt arvega. 

Allolevalt saad registreerida inspiratsiooniseminarile:

Emaili andmine on kohustuslik, et saaksime saata Sulle korralduslikku infot!

Toimumisinfo:

20. septembril 2018  
kell 18.00 – 21.00  
Rakvere Ametikool (Piiri 8,  Rakvere)
Loading...