Referentsid2018-03-31T23:21:12+03:00

Referentsid 

Diana Plakso, SA Põlvamaa Arenduskeskus

Koolituse ülesehitus oli selge ja kaasahaarav ning praktilised harjutused andsid osalejatele tegutsemisindu. Tekkis arusaam, miks on vaja persoonibrändiga süsteemselt tegeleda. Koolitaja toetab oma teemat ja on iseenda kvaliteedimärk. Koolitus tekitas osalejate vahel arutelu ning tekkis soov järgnevaks koolituseks.

Tiia Naagel​, SA ​Saare Arenduskeskus

Signe poolt korraldatud koolitus toimus mentorklubi raames ja sobis ideaalselt alustavale ettevõtjale. Meeldis koolituse intensiivsus, koolitaja kogemused, praktilised näited ning oskus teema põnevaks muuta. Kogu aeg oli „näpp pulsil“ , samas oli tempo hea isikliku turunduskava koostamiseks. Head soovitused ja asjalikud näited elust enesest, mis kinnitab, et pole tegemist teoreetikuga. Soovitan kindlasti, sest enne kui alustada ettevõtte turundamisega, on vaja õppida iseennast turundama!

Marika Tõke, Urmar OÜ

Signe on teinud  meie meeskonnale mitmel korral  lühikoolitusi, rääkinud  sotsiaalmeedia teemadel ning kuidas ja miks on vaja inimesena tegeleda iseenda turundamisega ehk persoonibrändist.  Meeldib tema lähenemine nimetatud teemadele ja esitluse väga põhjalik ettevalmistust. Et olla usutav rääkimaks teemal persoonibränd  ja kõik sinna juurde kuuluv, siis on vajalik, et eelkõige kõneleja bränd välja paistaks. Signe seda kindlasti ka on! Ja loomulikult tema kogemused inimesi sel teemal aidata.

Sirle Truuts, Enesearengu Koolitused OÜ

Toimus persoonibrändi teemaline avalik koolitus, kus osalejaid oli ca 40 inimest. Osalejate tagasiside oli väga hea, teemakäsitlus professionaalne, põnev ja kaasahaarav. Koolitus pakkus osalejatele palju mõtteainet, saadi enda jaoks huvitavaid mõtteid ning teadmisi, kuhu poole edasi liikuda. Meeldis koolitaja energia ja selge ning vaba väljendusviis. Igati inspireeriv!

Ülle Juht, Valgamaa Kultuuri-ja Huvialakeskus

Olen vaimustunud Signe läbi viidud koolitusest – eneseturunduse töötuba. Koolitaja vahetu, siiras ja proffessionaalne teadmiste jagamine, millesse tõid värvi huvitavad näited, arutelud ja ülimalt lahe õhkkond, see kõik kujundas terviklikkuse. Koolituse juures omasid lisaks sisule marginaalset osa ka koolitaja atraktiivsus, keskkond ja koolituse formaat. Sellest omakorda kujunes – suhtlus, suhted, suhtumine. Koolitusel kogesin harmooniat ja positiivset tervikut!

Loading...