Märkmik “Olen iseenda boss”

26.90

Laos (saab järeltellida)

Kalendrivabas kalendermärkmikus on 12 kuud, kuid ilma kuupäeva ja aastata, mida saab ise märkida. Täitmist saad alustada igal ajal, sõltumata aastast ja kuust. 

NB! Igas kuus on 26 kalendrilehte, mis pakub võimaluse olla mõned päevad täiesti ilma tegemisteta. Kui on vajadus siiski kirjutada, siis kirjuta nädalavahetuse tegemised ja mõtted ühele kalenderlehele. Kui paberist puudu jääb, siis kleebitavad märkmepaberid pakuvad loovat lähenemist. Proovi ja naudi!

Kalendermärkmikus on 162 kahepoolset lehekülge.

Köide – kuldne spiraal.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Märkmik “Olen iseenda boss” on mõeldud ettevõtlikule ja uudishimulikule inimesele, kes on jõudnud arusaamani, et väikeste eesmärkide süsteemne saavutamine viib Sind lähemale suurtele eesmärkidele ning Sina ise oled sellel teel kõige olulisem eestvedaja.

Märkmik on unikaalne eesmärkide saavutamist toetav vahend, mis aitab analüüsida, planeerida, arendada ja tegutseda. Kuid see eeldab sinult oskuslikku ajakasutamist,  prioriteetide seadmist, uute harjumuste arendamist, visualiseerimist, mugavustsoonist lahkumist, mis kõik on ülimalt olulised igapäevased tegevused.

Sul tuleb alustada enda keskendumisele, et saada ise paremaks ja võtta teadlik enesejuhtimine enda kättesse, sest Sina ise oled oma elu kõige parem boss!

 

Tutvu toodete maksetingimustega ning müügi- ja ostutingimustega.

                                                                                   

Lisainfo

Mõõtmed 233 × 165 cm
Ettevõtte andmed

Brandmoon OÜ
Sepapere 1, Tallinn
Email: boss@brandmoon.ee
Registreerimise number: 14287420
Käibemaksunumber: EE101985008

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Märkmik “Olen iseenda boss””
Loading...